BİLGE FORUM - Forum Bilge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» MODİFİYE ARAÇ RESMİ
Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 10:28 am

» ESER-YAZAR EŞLEŞTİRMELERİ (ÖSS'YE HAZIRLIK)
Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:41 am

» Cezmi (Namık Kemal)
Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:19 am

» İntibah (Namık Kemal)
Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:16 am

» Zehra (Nabizade Nazım)
Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:14 am

» Dokuzuncu Hariciye Koğuşu (Peyami Safa)
Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:11 am

» Eğitim-öğretim sürecinde sınıf tekrarı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:46 am

» Yabancı dil öğretiminin 4.sınıf başlamasını nasıl buluyorsunuz?
Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:43 am

» Meb'in derslerde müfettiş denetimini kaldırmasını nasıl buluyorsunuz?
Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:42 am

» E-Okul sistemini başarılı-yararlı buluyor musunuz?
Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:39 am

Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla

Go down 
AuthorMessage
JOKER
Admin
JOKER

Rep : 2
İtibar : 783

Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Empty
PostSubject: Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla   Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla Puce-p11Tue Jun 02, 2009 11:52 am

Senden kalan unutulmuşluğun kokusu vardı bu aralar üzerimde. Kendi kokumu yitirmiş gibiyim.Her geçen sen gibi kokuyor her gelen üzerime kokunu bırakıyor .Kokunun adı sen mi, ben mi , sevgin mi , bilmiyorum.Kayboluyorum! Sende kaybettiğim ruhumu , kokumu , kendimi bendimde bulamıyorum.Çırpınıyorum hareket ettikçe batıyorum.Elimi uzatıyorum umursayan yok , yalnızlığım bile tepki vermiyor.Sessiz çığlıklar atıyorum duymuyorsun.Bir gün beni ararsan açmayacağım diye kendime sözler veriyorum,her telefon geldiğinde sen misin diye heyecanlanıyorum.Seni aramamayı cesaret sanıyorum aramak mı zor aramamak mı bilmiyorum.Senleyken gözlerimi kaybederim die ağlamaktan korkardım simdi iste gözyaşlarımı daimi yol yaptım yanaklarıma.

Sen benden gittikten sora saçmalamaya başladım nedensizce. Tersine yaşasam hayatı düzelir mi diyorum kendi kendime.Yarım kalmışlıktı belki de bu satırları yazdıran.Başladığım cümlelerin bile sonu yoktu bu günlerde.Tıpkı sevgim ve sen gibi. Tutarsızlığım her biri ikişer satırdan oluşmuş binlerce paragraflı bir yazı gibi.Her paragrafta ayrı sen ve ayrı bir doku.Oysaki ikimizde biliyoruz çığlık çığlığaydı kalplerimiz ve kimselere belli etmediğimizi iç kanamalarla ölmek üzereydik.Hani zaman her şeye ilaç derler ya yalanış hani aşklar hep gelir geçer ya kalırmış işte sende bende böyle kaldın.Kalbimi ellerine yazmış gibiyim.Sen ellerini yıkmadıkça gitmeyecekti ellerindeki bu iz.Aklımın odaları senle dolup taşmıştı artık ve yüreğimin kalemiyle yaziyorum artık bu son cümlemi , gözlerini yumarak oku

Boynumdaki ipi Sana veriyorum Beni Hayata Bağla!!!
Back to top Go down
https://arkadasim.forum.st/

Boynumdaki İpi Sana Veriyorum Hadi Beni Hayata Bağla
Back to top 
Page 1 of 1