BİLGE FORUM - Forum Bilge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» MODİFİYE ARAÇ RESMİ
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 10:28 am

» ESER-YAZAR EŞLEŞTİRMELERİ (ÖSS'YE HAZIRLIK)
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:41 am

» Cezmi (Namık Kemal)
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:19 am

» İntibah (Namık Kemal)
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:16 am

» Zehra (Nabizade Nazım)
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:14 am

» Dokuzuncu Hariciye Koğuşu (Peyami Safa)
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:11 am

» Eğitim-öğretim sürecinde sınıf tekrarı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:46 am

» Yabancı dil öğretiminin 4.sınıf başlamasını nasıl buluyorsunuz?
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:43 am

» Meb'in derslerde müfettiş denetimini kaldırmasını nasıl buluyorsunuz?
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:42 am

» E-Okul sistemini başarılı-yararlı buluyor musunuz?
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:39 am

Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi?

Go down 

Evet hemen olmalı
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Poll_left0%Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Poll_right
 0% [ 0 ]
Zorunlu olmamalı
Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Poll_left0%Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Poll_right
 0% [ 0 ]
Şimdiki gibi kalsın
 0% [ 0 ]
Farketmez
 0% [ 0 ]
Total Votes : 0

AuthorMessage
JOKER
Admin
JOKER

Rep : 2
İtibar : 783

Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Empty
PostSubject: Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi?   Okul öncesi eğitim zorunlu hale gelmeli mi? Puce-p11Thu Jun 04, 2009 8:38 am

Okul öncesi eğitimin zorunlu hale gelip gelmemesinin gerekliliğinin görülmesini amaçlayan, bilimsel olmayan bir ankettir

Yorumlarınızı Bekliyorum..
Back to top Go down
https://arkadasim.forum.st/

Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» E-Okul sistemini başarılı-yararlı buluyor musunuz?
» Eğitim Psikolojisi
» Osmanlılar'da Eğitim ve Öğretim
» MEB'den ''Eğitim kampüsleri'' yönergesi
» Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz