BİLGE FORUM - Forum Bilge
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» MODİFİYE ARAÇ RESMİ
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 10:28 am

» ESER-YAZAR EŞLEŞTİRMELERİ (ÖSS'YE HAZIRLIK)
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:41 am

» Cezmi (Namık Kemal)
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:19 am

» İntibah (Namık Kemal)
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:16 am

» Zehra (Nabizade Nazım)
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:14 am

» Dokuzuncu Hariciye Koğuşu (Peyami Safa)
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11by Saliha Thu Jun 04, 2009 9:11 am

» Eğitim-öğretim sürecinde sınıf tekrarı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:46 am

» Yabancı dil öğretiminin 4.sınıf başlamasını nasıl buluyorsunuz?
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:43 am

» Meb'in derslerde müfettiş denetimini kaldırmasını nasıl buluyorsunuz?
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:42 am

» E-Okul sistemini başarılı-yararlı buluyor musunuz?
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11by JOKER Thu Jun 04, 2009 8:39 am

Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz

Go down 

MEB'den ''Eğitim kampüsleri'' yönergesi
Çok yerinde bir uygulama
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Poll_left0%Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Poll_right
 0% [ 0 ]
Denenebilir bir uygulama
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Poll_left0%Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Poll_right
 0% [ 0 ]
Gereksiz bir uygulama
 0% [ 0 ]
Çok kötü. Farklı okullar bir arada olmamalı
Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Poll_left100%Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Poll_right
 100% [ 1 ]
Total Votes : 1

AuthorMessage
JOKER
Admin
JOKER

Rep : 2
İtibar : 783

Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Empty
PostSubject: Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz   Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz Puce-p11Thu Jun 04, 2009 8:34 am

Milli Eğitim Bakanlığı'nca yeni uygulamaya konulacak olan Eğitim Kampüsleri hakkında eğitimcilerin görüşlerini almak için hazırlanmış, bilimsel olmayan bir ankettir. Eğitim Kampüsleri hakkında daha fazla bilgi için Burayı Tıklayın
Back to top Go down
https://arkadasim.forum.st/

Meb'in yeni uygulaması -Eğitim Kampüsleri- hakkındaki düşünceleriniz
Back to top 
Page 1 of 1